All for Joomla All for Webmasters

EĞİTMEN : Gülbahar YENİ

HER İNSANIN BİR FREKANSI var !…
FREKANSIMIZI (TİTREŞİM) NASIL YÜKSELTEBİLİRİZ ?
Korku, anksiyete, umutsuzluk ve depresyon gibi durumların, tümü düşük frekans taşıdığından, size düşük frekanstaki insan ve olayları çekerler.

İnsan vücudu megahertz (MHz) olarak ölçülebilecek biyolojik frekansa sahiptir.” Bu titreşim kadın, erkek, farklı ırklar ve fiziksel yapı fark etmeden her insanda aynıdır.
Herkes bir frekansa, yani titreşime sahiptir. Yani DNA’nın salınım oranı. Bu titreşim 50 ile 150 Ghz arasında gezinir. Rezonans yüzünden, frekans son derece önemlidir. Bir titreşime (frekans) sahipsiniz ve yakın titreşimdeki diğer insanlarla, yerlerle, zamanla, olaylarla rezonansa girersiniz. Bu titreşim kadın, erkek, farklı ırklar ve fiziksel yapı fark etmeden her insanda aynıdır.

BU DURUM, İLİŞKİLERİNİZİ NASIL ETKİLER ?
İki insan, aynı ya da birbirine yakın frekansta iseler ancak ortak bir şeylere sahip olur ya da yan yana gelebilirler. Yani rezone olurlar.
Bu yüzden arkadaşlar yan yana gelirler. Yine bu yüzden arkadaşlar ve eşler birbirlerinden ayrılırlar. Aralarından birinin frekansı yükselir; diğeri aynı kalırsa, ikinci kişi diğerinin hologramından düşer. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, diğerinin frekans aralığının dışına düştüğünden bağlantı kuramazlar. Çünkü frekansınız değişmiştir ve literal anlamda onları “göremiyorsunuzdur” artık.
Konuya frekans açısından bakarsanız kendinizin de neden artık bir takım insanlarla birlikte olmadığınızı görürsünüz ve ilişki yürümüyorsa, kendinizi kötü hissetmek zorunda kalmazsınız.
Aynı şekilde eğer rezone olmadığınız bir çevrede çalışıyorsanız, orada fazla kalamazsınız. Gerçekten de o çevre ve oradaki insanlarla aynı titreşimde salınmadığınızdan, sonunda sizin oradan ayrılmanızı gerektirecek bir olay vuku bulur.

FREKANSIMIZI nasıl yükseltebiliriz?
1) Enerji çalışmalarıyla,
2) Zihin bedenini kontrol eden egzersizlerle,
3 ) Sizi sabote eden bilinçaltı inançlarınızı sizi destekleyen inançlara dönüştürmeyi sağlayan bilinçaltı çalışmalarıyla
4) Derin Meditasyonlarla

GÜLBAHAR YENİ
Reiki Master/Teacher, Pranik Psikoterapi Uluslararası Uygulayıcı, NLP Uluslararası Uygulayıcı, Enerji Psikolojisi Teknikleri Uzmanı, Hipnoz Eğitmeni, Regresyon Terapisi Uluslararası Uygulayıcı (IBRT)
Energy EFT Master Practitioner Trainer, EMO Master Practitioner Trainer, Modern Stress Management Trainer
The Guild of Enegist Trainer.

Etkinlik ücretlidir.
Katılımcı sayısı sınırlı olacağı için ön kayıt yaptırmanızı rica ederiz.
Kayıt ve detaylı bilgi için bizi arayın;
0212 351 33 55 / 0531 377 77 52 / 0532 665 59 80

ŞAPKA KOÇLUK EĞİTİM DANIŞMANLIK
Nispetiye Cad. Aysu Sokak Ceylan Apt. No: 1/2
Etiler, Beşiktaş / İstanbul

'